Ücretsiz  Sunum ve Montaj
Tüm Kredi Kartlarına  12 Taksit 
 
 

Firma olarak tül perde modelleri hizmetlerinde pencerelerinizin ölçülerini bizzat konusunda uzman personellerimiz almakta ve gereken ölçümlerin yapılmasının ardından tül perdeleriniz en kısa zaman içerisinde hazırlanarak yine çalışanlarımız tarafından takılmaktadır. Yapmanız gereken sadece firmamıza gelmek ve bunun ardından tül perdenizin model seçimini yapmaktır. Seçiminizi yapmanızın ardından hemen işlemler başlatılacak ve tül perdeleriniz hazırlanarak pencerelerinize takılacaktır.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz tül perde modelleri için dilediğiniz her an bizi tercih edebilir ve aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından hizmete sunulan tüm tül perde modelleri, sektörde bulunan en uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Bu nedenle bütçe dostu bir alışveriş için bizi tercih edin ve daha sonra geri kalan her ne varsa bize bırakın.

Tüm mekanik perde sistemleri konusunda üstün kalite ve hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız her geçen gün ürün yelpazesine yenilikçi modeller ekleyerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.
 
 
(+90) 216 481 59 79
Armağanevler Mah. 23 Nisan Cad. Sırt Sok. no:71 Ümraniye - İSTANBUL